Chacasa Design NV

Industrielaan 5 bus 15
2950 Kapellen
België

Business hours:
by appointment only

Wenst u een offerte ?

3 + 1 = ?

ONS TEAM

Chacasa-Patrick-Lambrechts-ceramische-tegels-antwerpen-238x300

Directie & Sales
Patrick Lambrechts
+32 473 369 369
patrick@chacasa.com

Administratie & boekhouding
Charlotte De Meester
+32 486 999 760
charlotte@chacasa.com

Area Manager
Dirk Schuerman
+32 495 25 10 85
dirk@chacasa.com

Chacasa-Anne-Gillis-ceramische-tegels-antwerpen

Freelance Sales Executive
Anne Gilis
+32 470 870 568
anne@chacasa.com

Chacasa-Sandra-Peeters-ceramische-tegels-antwerpen-238x300

Freelance Sales Executive Antwerpen – Limburg
Sandra Peeters
+32 473 869 977
sandra@chacasa.com

Chacasa-Lieven-Degraeve-ceramische-tegels-antwerpen-238x300

Freelance Sales Executive O-W Vlaanderen
Lieven De Graeve
+32 476 467 477
lieven@chacasa.com